Anglicko-český a česko-anglický slovník

Peticenemocnicesusice.cz Anglicko-český a česko-anglický slovník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Josef Fronek

NÁZEV SOUBORU: Anglicko-český a česko-anglický slovník.pdf

POPIS

Druhé, přepracované a doplněné vydání oblíbeného oboustranného anglicko-českého a česko-anglického slovníku přináší:- více než 70 000 hesel a podhesel,- více než 160 000 anglických výrazů, frází a příkladů,- přibližně 300 000 českých ekvivalentů.Slovník je zaměřen na současný jazyk spisovný i hovorový, s důrazem na zpracování slovních spojení a idiomů. Hesla jsou opatřena údaji, které podporují aktivní osvojení angličtiny. Významy jsou definovány pomocí přesně diferencovaných kontextových charakteristik. Heslové stati jsou uspořádány velmi přehledně a pro snazší orientaci tištěny dvoubarevně. Slovník je doplněn přehlednou gramatickou charakteristiku českého hesláře, čímž vychází vstříc také anglicky hovořícím uživatelům.Jde o jediný oboustranný slovník středního rozsahu mezi češtinou a angličtinou, jehož vynikající kvalita je přímo zaručena osobností autora a odbornou úrovní nakladatelství.

Hledáte knihu Anglicko-český a česko-anglický slovník? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Josef Fronek? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Slovník - Anglicko-český a česko-anglický online slovník ...

Anglicko-český česko-anglický školní slovník ... Slovník určený zejména žákům základních škol. V této knize najdete běžnou slovní zásobu současné angličtiny. Hesla jsou pečlivě vybrána a přehledně zpracována tak, aby se dětem s knihou dobře pracovalo. K tomu přispívá i výrazný dvoubarevný tisk.
Anglicko-český česko-anglický šikovný slovník, 5. vydání (3.78) Celkový počet hlasů: 9 Slovník pro začátečníky i středně pokročilé studenty angličtiny , šikovná pomůcka do školy i na domácí přípravu.