Kufřík na cesty – Jedeme k moři

Peticenemocnicesusice.cz Kufřík na cesty – Jedeme k moři Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Kateřina Makaloušová

NÁZEV SOUBORU: Kufřík na cesty – Jedeme k moři.pdf

POPIS

Dovolená u moře bude jistě báječná, ale jak si zpříjemnit dlouhé cestování? O zábavu v autě, autobuse či letadle se postará kniha plná her a poutavého čtení pro celou rodinu. Uvnitř jsou pro děti připraveny úkoly, z nichž některé vyřeší samy, s jinými jim pomohou obrázky ukryté pod odklápěcími okénky. Dozví se rovněž, kdo žije v moři, kdo se na něm plaví a spoustu dalších zajímavých informací. Nechybí ani pohádka, samozřejmě na mořské téma.

Kufřík na cesty – Jedeme k moři je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kateřina Makaloušová. Přečtěte si s námi knihu Kufřík na cesty – Jedeme k moři na peticenemocnicesusice.cz

Kateřina Makaloušová - Kufřík na cesty jedeme k moři ...

Kupte knihu Kufřík na cesty jedeme k moři (Kateřina Makaloušová) s 25 % slevou za 149 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Kufřík na cesty - Jedeme k moři Autor: Makaloušová, Kateřina Nakladatel: B4U Publishing EAN: 9788000038223 ISBN: 978-80-00-03822-3 Popis: 1× kniha, skládaná, 14 stran, česky Rozměry: 23 × 18,4 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání)