Akutní stavy v oftalmologii

Peticenemocnicesusice.cz Akutní stavy v oftalmologii Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Eva Růžičková

NÁZEV SOUBORU: Akutní stavy v oftalmologii.pdf

POPIS

Kniha se zabývá problematikou naléhavých stavů v očním lékařství, zcela nově pojaty jsou kapitoly týkající se infekčních stavů předního segmentu oka a úrazů. Je doplněna řadou tabulek a barevných obrázků. Vítaným pomocníkem se jistě stane zvláště mladým oftalmologům, kteří jsou v denní praxi a během pohotovostních služeb postaveni do situací, jež je nutno rychle řešit a kdy včasná a správná diagnostika vede k optimální léčbě a často i k záchraně zraku. Praktickým lékařům usnadní rozhodování, které kroky při řešení akutní nebo subakutní situace jsou v jejich kompetenci a kdy je nezbytné pacienta odeslat na specializované pracoviště. Pro studenty lékařských fakult by měla být tato příručka doplňkem základních učebnic.

Trávit čas knihou Akutní stavy v oftalmologii! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Akutní stavy v oftalmologii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Akutní stavy v rinologii v ambulantní i klinické praxi

Akutní stavy v oftalmologii od Jarmila [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Popsané akutní stavy v tyreologii jsou poměrně vzácné. Z toho důvodu nemáme pro diagnosticko‑terapeutické postupy dostatečné důkazy z randomizovaných kontrolovaných studií a léčba je většinou empirická a na patofyziologických podkladech. Doručeno do redakce: 11. 3. 2015