Partner u porodu

Peticenemocnicesusice.cz Partner u porodu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Penny Simkin

NÁZEV SOUBORU: Partner u porodu.pdf

POPIS

Některá z vašich známých, kamarádek, možná vaše dcera nebo vnučka nebo snad přímo vaše žena čeká miminko? A vy jste byli požádáni, abyste ji doprovázeli během příprav k porodu a pak přímo u porodu? A nedovedete si svou úlohu zcela jasně představit, protože zkrátka ještě nevyšla kniha, která by oslovovala především partnery u porodu, ať již tímto partnerem je manžel, přítel, sestra, maminka nebo kdokoli, koho si nastávající maminka vybere jako průvodce, pomocníka, utěšitele nebo rádce na cestě, která vede ke zrození nového života. Tato knížka by měla sloužit jako váš průvodce a rádce, abyste věděli, co v té které chvíli dělat, jak se zachovat, aby rodící ženě bylo lépe ve chvílích, kdy ztrácí elán, a aby porod, který bude prožívat, se stal jednou z jejích nejkrásnějších vzpomínek. Autorka knihy celý svůj život strávila se ženami a prací pro těhotné a rodící ženy. Její rady jsou podávány citlivým, dobře srozumitelným způsobem, takže projít džunglí odborných výrazů a zaběhnutých postupů, spojených s porodnickou péčí, bude pro vás mnohem snadnější, protože budete vědět, co se právě děje a o čem se hovoří.

Trávit čas knihou Partner u porodu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Partner u porodu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Partner u porodu, doporučujete? - Modrý koník

Dáme vám souvislé a objektivní informace v uceleném kurzu. Nebo zkuste jednou do měsíce rychlé kurzy (porod prakticky, kojení a péče o miminko) pouze pro těhotné a kurzy pro páry Školení partnera k porodu - Partner u porodu a Školení partnera k péči o miminko.
Mnoho mužů se při porodu cítí naprosto bezradně. Obzvláště pak, pokud mezi partnery nepanuje naprosto otevřený vztah a partner o průběhu porodu nemá moc tušení. Přítomnost takového člověka u porodu může být velmi stresující, jak pro něj samotného, tak pro rodičku.