Farmaceutická technologie

Peticenemocnicesusice.cz Farmaceutická technologie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Roman Végh

NÁZEV SOUBORU: Farmaceutická technologie.pdf

POPIS

Dlouho očekávaná a potřebná učebnice, a současně příručka, která nesmí chybět farmaceutům v žádné lékárně! Tuto knihu ocení studenti vyšších odborných škol oboru farmaceutický asistent, ale také studenti medicíny a farmacie. Medikové i lékaři určitě ocení informace, jak správně napsat každý druh lékařského receptu. Díky seznamu léčivých přípravků budou vědět, jaké látky a v jakém množství na recept napsat po výběru přípravku na danou diagnózu.Lékárníci zde naleznou skutečné gro pro lékárenství, a může jim být pomocníkem při jejich přípravě k atestaci. Kniha také obsahuje exkluzívní a dosud nikde nepublikovaný receptář léčivých přípravků, díky kterému mohou lékárny rozšířit svou nabídku připravovaných léčiv.

Hledáte knihu Farmaceutická technologie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Roman Végh? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Pharmaceutical technology - definition of Pharmaceutical ...

Všechny informace o produktu Farmaceutická technologie - Učebnice a praktická příručka pro farmaceutické laboranty a lékárníky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Farmaceutická technologie - Učebnice a praktická příručka pro farmaceutické laboranty a lékárníky.
Farmaceutická technologie (také galenická farmacie) je obor farmacie, jež se zabývá zejména výrobou léků (přeměnou léčiv a farmaceutických pomocných látek v léčivý přípravek), dále například složením a jištěním jakosti léků - individuálně připravovaných nebo hromadně vyráběných - a podmínkami jejich výroby.