Tajný deník paní Vistárie

Peticenemocnicesusice.cz Tajný deník paní Vistárie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Laura Joh Rowland

NÁZEV SOUBORU: Tajný deník paní Vistárie.pdf

POPIS

Sano Ičiró, nejctihodnější vyšetřovatel událostí, situací a lidí, se z neklidného snu probouzí do skutečné noční můry. Pán Macudaira Micujoši, šógunův bratranec a následník trůnu, byl po prohýřeném večeru zavražděn v posteli prostitutky. Brzy ale vyjde najevo, že Micujošiho společnicí onoho večera byla paní Vistárie, žena, s níž měl Sano kdysi milostné pletky. Kurtizána však zmizela a spolu s ní i její deník, který by mohl obsahovat cenné stopy. Sano se statečně pouští do pátrání, avšak ani jeho nepřátelé nespí. A výsledek? Z brutální vraždy je obviněn on sám! Nyní už nemá jinou volbu: buď odhalit skutečného vraha, nebo zahynout na popravišti. V opuštěném domě v horách je nalezena bezhlavá mrtvola a všechny stopy vedou do slepé uličky. Nebyl by to ale Sano Ičiró, samuraj bez bázně a hany, jehož příběhy už si čeští čtenáři oblíbili, aby si z ní nepomohl zase ven.

Trávit čas knihou Tajný deník paní Vistárie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Tajný deník paní Vistárie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Tajný deník paní Vistárie - Laura Joh Rowlandová | Knihy ...

Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.
Sano Ičiró, nejctihodnější vyšetřovatel událostí, situací a lidí, se z neklidného snu probouzí do skutečné noční můry. Pán Macudaira Micujoši, šógunův bratranec a následník trůnu, byl po prohýřeném večeru zavražděn v posteli prostitutky. Brzy ale vyjde najevo, že Micujošiho společnicí onoho večera byla paní Vistárie, žena, s níž měl Sano kdysi ...