Manželova žena

Peticenemocnicesusice.cz Manželova žena Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Jane Corry

NÁZEV SOUBORU: Manželova žena.pdf

POPIS

Psychologický thriller, v němž každodenní lži jednotlivých postav utahují smyčku osudu čím dál pevněji a vedou k nezvratitelným událostem.Mladá právnička Lily je odhodlaná bojovat za své manželství, i když je postaveno na lži. Tuší, že její manžel Ed ji ve skutečnosti nemiluje, a pak je tu ta záležitost s jejím bratrem, jehož smrt je tabu. A co teprve Joe, první klient, kterého má Lily před soudem obhajovat, muž obžalovaný z vraždy své přítelkyně, jenž ji nevysvětlitelně přitahuje.Lily není jediná, kdo se snaží bruslit mezi pravdou a lží. Carla si právě uvědomila, že pomocí lži může dostat, co bude chtít – aniž by se starala o to, komu ublíží. Když se Lilyin manžel rozhodne Carlu namalovat, spustí tím nevědomky lavinu katastrofických událostí, které ovlivní celých následujících šestnáct let a mají naprosto fatální důsledky.

Hledáte knihu Manželova žena? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jane Corry? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Corry, Jane : Manželova žena

Kniha: Manželova žena Autor: Jane Corryová Psychologický thriller britské autorky, ve kterém se hrdinové stále více noří do svých lží, z nichž nakonec není cesty zpět.
Tak jako Manželova žena, i tato kniha mi tedy sedla. Nejraději bych od ní vůbec neodcházela. Rozhodně se mi líbí styl autorky a budu dále vyhledávat její díla. Anténa1991. 1 11. května. Nebylo to špatný, ale za měsíc nevím o čem to bylo. Což by se u dobré knihy stávat nemělo.