Manželova žena

Peticenemocnicesusice.cz Manželova žena Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Jane Corry

NÁZEV SOUBORU: Manželova žena.pdf

POPIS

Psychologický thriller, v němž každodenní lži jednotlivých postav utahují smyčku osudu čím dál pevněji a vedou k nezvratitelným událostem.Mladá právnička Lily je odhodlaná bojovat za své manželství, i když je postaveno na lži. Tuší, že její manžel Ed ji ve skutečnosti nemiluje, a pak je tu ta záležitost s jejím bratrem, jehož smrt je tabu. A co teprve Joe, první klient, kterého má Lily před soudem obhajovat, muž obžalovaný z vraždy své přítelkyně, jenž ji nevysvětlitelně přitahuje.Lily není jediná, kdo se snaží bruslit mezi pravdou a lží. Carla si právě uvědomila, že pomocí lži může dostat, co bude chtít – aniž by se starala o to, komu ublíží. Když se Lilyin manžel rozhodne Carlu namalovat, spustí tím nevědomky lavinu katastrofických událostí, které ovlivní celých následujících šestnáct let a mají naprosto fatální důsledky.

Trávit čas knihou Manželova žena! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Manželova žena a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Manželova žena : Detektívky, thrillery : Najlepšie ...

Manželova žena Jane Corryová ... Žena, která nemohla křičet Christina Doddová
Manželova žena splnila všechny mé atributy psychologického románu. Perfektně zpracované, propracované a naporcované - tak to mám ráda. :-) Každý máme v sobě temnou stránku. Vrstvy toho dobrého i zlého. Pravdy i klamu. Vřele doporučuji!