Největší obchodník na světě

Peticenemocnicesusice.cz Největší obchodník na světě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Og Mandino

NÁZEV SOUBORU: Největší obchodník na světě.pdf

POPIS

Kým jste dnes, to není důležité. Z tohoto světového bestselleru se dozvíte, jak změnit svůj život pomocí starých svitků a tajemství, která ukrývají. Každá generace po sobě zanechá svou moudrost v různých písemnostech. Některé z nich mají moc změnit život čtenářů i po mnoha letech. Tato kniha je jednou z nich. Legenda o Hafidovi, chlapci, který se staral o velbloudy, je stará více než dva tisíce let. Aby prokázal své schopnosti, Hafid je svým pánem, mocným obchodníkem a majitelem mnoha karavan Patrosem, poslán z Betléma, aby prodal pouze jedny šaty. Jemu se to nepodaří, tak alespoň ze soucitu pláštěm zahřeje novorozeně v jeskyni poblíž hostince. Hafid se ke karavaně vrací s hanbou, ale doprovází ho jasná hvězda, která mu září nad hlavou. Patros si to vysvětlí jako znamení bohů a dává Hafidovi deset starověkých svitků, které obsahují všechnu moudrost, kterou chlapec potřebuje, aby naplnil všechny své ambice.

Trávit čas knihou Největší obchodník na světě! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Největší obchodník na světě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Největší stadiony na světě. Evropu zachraňuje Česká ...

Stovky milionů produktů v nabídce z více jak 40 různých odvětví - to je bez jakéhokoliv přehánění nabídka čínského gigantu Alibaba. Podle některých zdrojů se jedná nejen o největší internetový obchod, ale také o největší společnost na světě. Založena byla roku 1999 a mezi dceřiné společnosti patří například proslulý AliExpress.
Tak jak to u rekordů bývá, nejvyšší neznamená největší nebo nejdelší. A u rostlin tomu není jinak. V tomto článku najdete rekordmany z bylinné říše. To nej.. z říše stromů naleznete v článku: Nejvyšší, největší a nejširší strom. Nejvyšší rostlina (bylina) Nejvyšší bylinou na světě je druh bambusu, jehož dutá stébla dosahují výšky i 50 m.