Itálie

Peticenemocnicesusice.cz Itálie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Chris Coe (fotografie)

NÁZEV SOUBORU: Itálie.pdf

POPIS

 V kapesních průvodcích naleznete:- obrovské množství praktických informací- informace o místech, která si nesmíte necht ujít- jedinečné tipy o kultuře, sportech, festivalech a nočním životě- podrobné mapy a pěkné fotografie- jedinečný výběr doporučených hotelů a restaurací, informace o nakupováníVydáno v edici BERLITZ.

Trávit čas knihou Itálie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Itálie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Itálie - ladenka9 - album na Rajčeti

Itálie. Fotky; O albu; Fotodárky Akce; 1. 2. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Obsah pokračuje za reklamou. Pokračujte dolů pro další obsah. Odstranění fotek a videí z alba. Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte ...
Itálie leží na Apeninském poloostrově v jižní Evropě a několika přilehlých ostrovech. Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod.