Itálie

Peticenemocnicesusice.cz Itálie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Chris Coe (fotografie)

NÁZEV SOUBORU: Itálie.pdf

POPIS

 V kapesních průvodcích naleznete:- obrovské množství praktických informací- informace o místech, která si nesmíte necht ujít- jedinečné tipy o kultuře, sportech, festivalech a nočním životě- podrobné mapy a pěkné fotografie- jedinečný výběr doporučených hotelů a restaurací, informace o nakupováníVydáno v edici BERLITZ.

Hledáte knihu Itálie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Chris Coe (fotografie)? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Turistika v Itálii: Nejlepší aktivity za rok 2020 - Itálie ...

Kráse Itálie se nic nevyrovná, počínaje stříbřitými hřebeny Alp až po třpyt Středozemního moře. Při své návštěvě si můžete vychutnat talíř vybraných těstovin a obdivovat se velkolepému Koloseu nebo se nechat líně unášet některým z místních kanálů s žaludkem plným místních hroznů Sangiovese.
Itálie, celým názvem Italská republika (italsky Italia a Repubblica Italiana) je stát ležící v jižní Evropě na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií (488 km), Švýcarskem (740 km), Rakouskem (430 km) a Slovinskem (232 km). Uvnitř Itálie leží dva samostatné městské státy: Vatikán (0,44 km²) a San Marino (39 km²).