Jak se stát POKER pro

Peticenemocnicesusice.cz Jak se stát POKER pro Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Tom McEvoy

NÁZEV SOUBORU: Jak se stát POKER pro.pdf

POPIS

Kniha nejúspěšnějšího slovenského hráče týmu PokerStars Pro Daga Paloviče (mistr Francie 2010 v heads-up) a amerického PokerStars Pro mistra světa Toma McEvoye představuje vzrušující hru Poker Texas Holdem. Kniha obsahuje úvod do základů pokeru, strategie a pokerové matematiky. Také v ní najdete výběr herních situací a jejich řešení, stejně jako obsáhlý pokerový slovník. Kniha zároveň ukazuje, že poker můžou hrát opravdu všichni bez rozdílu a začít se dá v jakémkoliv věku.

Trávit čas knihou Jak se stát POKER pro! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jak se stát POKER pro a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hledáme rodiče | Pěstouni jsou lidé, kteří se rozhodnou ...

Stát se upírem není jednoduché. Jde o složitý proces, ať zvolíte jakýkoliv způsob, už jenom proto, že dostat se na zadaná místa a sehnat zadané věci je složitější ( i když jak pro koho). VARUJI VÁS: PŘED VYZKOUŠENÍM JAKÉHOKOLIV Z TĚCHTO ZPŮSOBŮ PROSTUDUJTE OSTATNÍ SEKCE A VŠE PEČLIVĚ NASTUDUJTE! 1.
Kniha: Jak se stát POKER PRO - Dag Palovič; Tom McEvoy. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...