Jak to řeknu mému koni

Peticenemocnicesusice.cz Jak to řeknu mému koni Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Kerstin Diacont

NÁZEV SOUBORU: Jak to řeknu mému koni.pdf

POPIS

Možností nedorozumění mezi člověkem a koněm je velice mnoho. Kniha popisuje, jak vytvořit základy vzájemného pochopení, jaké tělesné a psychické předpoklady jsou nutné pro dobré dorozumívání a jakým způsobem mohou člověk a kůň vybudovat vzájemnou důvěru. Čtenář zde získá detailní informace a účinná vysvětlení odborných pojmů a souvislostí. Četné grafy a ilustrace ukazují, jak a za jakých předpokladů funguje komunikace mezi těmito dvěma různými živočišnými druhy.

Trávit čas knihou Jak to řeknu mému koni! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jak to řeknu mému koni a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jak to řeknu mému koni / Nejlevnější knihy

Kniha popisuje, jak vytvořit základy vzájemného pochopení, jaké tělesné a psychické předpoklady jsou nutné pro dobré dorozumívání a jakým způsobem mohou člověk a kůň vybudovat vzájemnou důvěru. Čtenář zde získá detailní informace a účinná vysvětlení odborných pojmů a souvislostí. ... Jak to řeknu mému koni.
Kniha Jak to řeknu mému koni (Kerstin Diacont) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.