Praktický slovník rusko-český, česko-ruský

Peticenemocnicesusice.cz Praktický slovník rusko-český, česko-ruský Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Praktický slovník rusko-český, česko-ruský.pdf

POPIS

Nejnovější verze znamenitého elektronického slovníku Lingea Lexicon 5 přináší aktualizovaná data ve zcela nové aplikaci. Slovník věrně odráží současný jazyk, obsahuje nová slova náležející k všeobecné slovní zásobě i odborné terminologii. Tento autorsky původní slovník, i když je svým rozměrem střední, se obsahem řadí spíše k slovníkům větším. Maximální důraz byl kladen na to, aby terminologie v něm obsažená byla opravdu aktuální; toho jsme dosáhli mimo jiné rozsáhlým využitím internetových zdrojů a odborného zahraničního tisku.Aplikace Lexicon5 má řadu moderních funkcí: inteligentní vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, tabulky tvarosloví nebo přebírání textu pod kurzorem myši (mouse-over). U platforem Linux a Mac OS X funguje namísto funkce mouse-over automatické přebírání textu vložením do schránky (např. jeho označením).Software umožňuje uživateli získat souhrnný pohled na hledané slovo či slovní spojení, okamžitě má k dispozici také ustálená spojení, idiomy, příklady, synonyma a antonyma, frázová slovesa apod. Určitě oceníte i ozvučení hesel v CD kvalitě, přehled gramatiky nebo užitečnou funkci Učení/zkoušení, díky které se snadno naučíte slovíčka z nové lekce.Vysokou kvalitu slovníku ocení jak začátečníci, tak i pokročilí uživatelé cizího jazyka.

Trávit čas knihou Praktický slovník rusko-český, česko-ruský! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Praktický slovník rusko-český, česko-ruský a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Rusko-český česko-ruský slovník - Seznam Slovník

Rusko-český česko-ruský praktický slovník, 3. vydání ... Věříme, že výsledkem naší práce je skutečně praktický slovník, jehož kvality ocení všichni, kdo pracují s ruštinou a chtějí mít k dispozici aktuální slovní zásobu v co nejširším rozsahu.
Rusko-český a česko-ruský praktický slovník 5 1 recenze Nový, moderní slovník kapesního formátu přináší více než 17 800 ruských výrazů a 26 600 českých ekvivalentů v rusko-české části, přibližně 22 000 českých výrazů a 30 300 ruských ekvivalentů v česko-ruské části.