Bůh dokazatelně existuje

Peticenemocnicesusice.cz Bůh dokazatelně existuje Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Miloslav Král

NÁZEV SOUBORU: Bůh dokazatelně existuje.pdf

POPIS

Tato kniha je svým způsobem jedinečná. Vědecky vysvětluje existenci Boha. Autor je jeden z mála vědců, který spojil řadu vědních oborů k tomu, aby dokázal existenci Boha. Informace získané z literatury, přednášek, internetu, veřejných sdělovacích prostředků od stovek autorů a z vlastních zkušenosti (prožitků), jsou v této knize použity. Neskutečná mravenčí práce se získanými informacemi, perfektně zpracované, řadí tuto knihu právem na první místo ve vědeckém zpracování teorií a důkazu existence Boha. Čtenáři přečtením knihy získají encyklopedické informace od všech vědců ze všech oborů, které se zajímají o dokazatelnost božské přítomnosti. Informace získané za více jak 50 let z vědních oborů a vlastní zkušenosti s boží realitou, jsou v knize použity. Protože se jedná o vědecké dílo - důkaz Boha, kniha zásadně vylučuje použití věrouk, domněnek a všeho, co nelze dokazatelně ověřit. Čtenáři přečtením knihy zůstane propast mezi vědou a konzumním životem,který žijeme a kam směřujeme.

Bůh dokazatelně existuje je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Miloslav Král. Přečtěte si s námi knihu Bůh dokazatelně existuje na peticenemocnicesusice.cz

Kniha Bůh dokazatelně existuje - Miloslav Král | knizniklub.cz

Bůh dokazatelně existuje. Kdo napsal knihu Bůh dokazatelně existuje? Autorem je Miloslav Král. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Bůh dokazatelně existuje Přihlášení ... co nelze dokazatelně ověřit. Čtenáři přečtením knihy zůstane propast mezi vědou a konzumním životem,který žijeme a kam směřujeme.