Pernštejnské ženy

Peticenemocnicesusice.cz Pernštejnské ženy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Pavel Marek

NÁZEV SOUBORU: Pernštejnské ženy.pdf

POPIS

Autor představuje pernštejnské ženy v předivu rodinných vazeb i ve vztahu k vládnoucí dynastii, a to především k jejich habsburským patronkám. Využívá přitom svědectví badateli dosud opomíjených písemností uložených v českých i zahraničních archivech.Kniha poskytuje vyvážený pohled na poslední období dějin pernštejnského rodu. Přináší podrobné informace o životních osudech Polyxeniny matky i sester a nový pohled na samotnou Polyxenu.

Trávit čas knihou Pernštejnské ženy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pernštejnské ženy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Pernštejnské ženy : Marie Manrique de Lara a její dcery ve ...

Autor představuje pernštejnské ženy v předivu rodinných vazeb i ve vztahu k vládnoucí dynastii, a to především k jejich habsburským patronkám. Využívá přitom svědectví badateli dosud opomíjených písemností uložených v českých i zahraničních archivech.
Pernštejnské ženy jsou v knize představeny v předivu rodinných vazeb i ve vztahu k vládnoucí dynastii, a to především ke svým habsburským patronkám. Od skonu Vratislava z Pernštejna až po vymření Pernštejnů po přeslici (1646) byla totiž prestiž rodu erbu zubří hlavy s úspěchem hájena především díky přičinění ...