Ztracený ostrov

Peticenemocnicesusice.cz Ztracený ostrov Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Paul Kearney

NÁZEV SOUBORU: Ztracený ostrov.pdf

POPIS

U irského pobřeží je obrovskou mořskou příšerou roztrhána na kusy rybářská loď. Ve stejnou dobu se Connorův detektor anomálií zblázní; ukazuje nejméně půl tuctu trhlin v čase, všechny na opuštěném – a politicky velice problematickém – ostrově…Zatímco Lester svádí v zájmu své kariéry boj o to, aby se celý příběh nedostal na titulní stránky všech novin, Cutter a jeho tým zápasí s příbojem ve snaze dostat se na ostrov, jen aby zjistili, že je čeká boj na život a na smrt se strašlivými netvory a drsnými přírodními podmínkami.Další nový příběh ze světa Primevalu časově zasazený do druhé řady seriálu u nás známého pod českým jménem Pravěk útočí.

Trávit čas knihou Ztracený ostrov! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ztracený ostrov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Ztracený ostrov - voyo.nova.cz

Ztracený ostrov. Parta mladých lidí se vydává na luxusní jachtě na dobrodružnou zámořskou plavbu. Stačí však chvilka nepozornosti, loď se vychýlí od stanoveného kurzu a ztroskotá na jakémsi ostrově. Ale to nejhorší je teprve čeká, z lesa je pozorně sledují pradávné humanoidní bytosti žíznící po krvi. ...
Ztracený ostrov - návod 7. září 2000 12:00 , aktualizováno 10. ledna 2001 11:12 Zbrusu nová československá adventura Ztracený ostrov způsobí jistě mnohým z vás problémy v podobě několika vážných zátuhů.