2000 nejpoužívanějších francouzských slov + 3 CD

Peticenemocnicesusice.cz 2000 nejpoužívanějších francouzských slov + 3 CD Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Jan Seidl

NÁZEV SOUBORU: 2000 nejpoužívanějších francouzských slov + 3 CD.pdf

POPIS

Příručka je určena pro ty, kteří se učí francouzsky. Ať již jde o začátečníky nebo i středně pokročilé. Umožní vám zopakovat si nejfrekventovanějších 2000 slov. Pokud je ovládáte, můžete již francouzsky velmi efektivně komunikovat. Francouzská slovíčka jsou v knize řazena abecedně. Za každým z nich je uveden český překlad a následuje věta. Uvědomíte si tak vazby a kontext, jak bývá daný výraz nejčastěji užíván. Na audio CD najdete pět poslechových lekcí. Jsou určeny k procvičování výslovnosti a pomohou vám také zafixovat si slovo v mluvené podobě, abyste mu dokázali okamžitě porozumět.

Hledáte knihu 2000 nejpoužívanějších francouzských slov + 3 CD? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Jan Seidl? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

2000 nejpoužívanějších francouzských slov, Jan Seidl

Kupte knihu 2000 nejpoužívanějších francouzských slov + 3CD (Jan Seidl, Tomáš Jirků) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Všechny informace o produktu 2000 nejpoužívanějších francouzských slov -- verze s 1 CD MP3 formát - Jan Seidl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 2000 nejpoužívanějších francouzských slov -- verze s 1 CD MP3 formát - Jan Seidl.