Rukověť politikova

Peticenemocnicesusice.cz Rukověť politikova Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Zdeněk Krýsl

NÁZEV SOUBORU: Rukověť politikova.pdf

POPIS

Příručka je určena pro začínající, budoucí, nerozhodné či bezradné politiky, ale vhodná je i pro politiky, kteří nevědí, kdy skončit. Dále ji lze doporučit při kritickém zkoumání záhadných a nevysvětlitelných politických jevů, neobvyklých politických obratů a zvratů, při objasňování závratných či raketových politických kariér. Příručka je vynikající pomůckou pro rozbor nesrozumitelných výroků a projevů politiků, obsahuje návody k totální likvidaci politických protivníků v rámci zákona, najdeme v ní účinné a prověřené podrazy v právních regulích, je dobrá pro zfalšování volebních výsledků i regulaci politické soutěže (současně s jejich vysvětlováním hypotézami). Obsahuje návody, rady a doporučení k politické kariéře, objasnění tajemství života politiků a jejich vzájemné tajné komunikace, kterou by měl každý politik i volič znát.

Trávit čas knihou Rukověť politikova! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Rukověť politikova a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Knihy Zdeněk Krýsl | Dobré Knihy.cz

Obývání. Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje
politika Text dotazu. Jak se člověk dostane do politiky??? Odpověď. Dobrý den, chce-li být člověk politicky činný, měl by se zajímat o dění kolem sebe, sledovat zprávy z různých oborů (kultura, politika, sport, ekonomika, obchod apod.), svět chápat v souvislostech, logicky hodnotit situace, umět se vyjadřovat a snažit se o všeobecný přehled o světě.