Velká barevná kuchařka - Vaříme chutně a přece hubneme

Peticenemocnicesusice.cz Velká barevná kuchařka - Vaříme chutně a přece hubneme Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Vladimír Horecký

NÁZEV SOUBORU: Velká barevná kuchařka - Vaříme chutně a přece hubneme.pdf

POPIS

Máte rádi chutná jídla, ale bojíte se, že tím utrpí vaše postava? Máme řešení. Naše kuchařka vám poradí jak si pochutnat a zároveň hubnout. U každého receptu je uvedena energetická hodnota jídla, hodnota pro jednu porci a barevná fotografie.

Trávit čas knihou Velká barevná kuchařka - Vaříme chutně a přece hubneme! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Velká barevná kuchařka - Vaříme chutně a přece hubneme a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vaříme chutně a přece hubneme : velká barevná kuchařka

Velká barevná kuchařka : vaříme chutně a přece hubneme - Zdenka Horecká. Hvězdy z korálků - Ulrike Hoffmannová. Kurz pletení - Sigrid Bodeová. Pryč s tuky! - Katrin Klemp Beletrie pro děti a mládež: Pijou mi krev aneb upírkou na vlastní nebezpečí - Kimberly Paulexy. Pořád mi pijou krev - Kimberly Pauley
Kniha Vaříme chutně a přece hubneme (Zdenka Horecká; Vladimír Horecký) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.