Mexiko

Peticenemocnicesusice.cz Mexiko Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Mexiko.pdf

POPIS

Více než 1000 barevných fotografií a podrobný text vás seznámí s dějinami i současností této jedinečné země. Kláštery, paláce, muzea, památky mayské architektury, pohoří, kaňony, tropické lesy, jeskyně, národní hudba a tanec - tento průvodce vás seznámí se vším, co Mexiko nabízí. Nechybí ani praktické tipy, kde si dát speciality místní kuchyně, kde jsou nejlepší hotely či nákupní střediska.

Trávit čas knihou Mexiko! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Mexiko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Mexiko - Wikipedia

Mexiko, plným názvem Spojené státy mexické, španělsky Estados Unidos Mexicanos, je federativní republika na americkém kontinentě.Geograficky se nachází drtivou většinou území v Severní Americe, geopoliticky bývá ale často řazeno mezi státy Střední Ameriky.. Dosavadní prezident Enrique Peña Nieto nemohl podle mexické ústavy ve spolkových volbách roku 2018 znovu ...
Dovolená Mexiko. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Mexiko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.