Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem

Peticenemocnicesusice.cz Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Marek Hýža

NÁZEV SOUBORU: Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem.pdf

POPIS

Úspěšný televizní dokumentární cyklus o útulnách, chatách a boudách na českých, moravských a slezských horách Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem nyní vychází v knižní podobě. Zasvěceným průvodcem vám opět bude scenárista Marek Hýža a své postřehy a zkušenosti připojí i moderátor pořadu Vladimír Čech. Oba zdatní a na slovo vzatí turisté a milovníci hor vás v několika zastaveních provedou známými i méně známými místy horstev naší země. Začněte třeba na jesenické Švýcárně a pokračujte na Šerák, kde můžete ochutnat keprnickou hořkou. Zamiřte na hranice se Slovenskem a rozhlédněte se na valašském Portáši. Naši autoři nevynechali ani Beskydy, Krkonoše, Šumavu a její slavnou "Turnerku" a Klostermannovu chatu. Vydejte se s nimi na cestu a užijte si i ta milá spočinutí po namáhavém výstupu. Šťastné putování a hodně krásných zážitků.

Trávit čas knihou Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Naše hory: Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem (Marek Hýža)

Tak se vydejte s hercem Vladimírem Čechem přímo na vrcholky hor. Zjistíte, že turistika je pro Vladimíra Čecha koníčkem. Horské hřebeny a vrcholky totiž několikrát prošel se svými hereckými kolegy a kamarády. Dokáže to řadou zážitků, takže se třeba dozvíte, na kterém místě kdysi vlastnoručně zakopal lahev ...
Tak se vydejte s hercem Vladimírem Čechem přímo na vrcholky hor. Zjistíte, že turistika je pro Vladimíra Čecha koníčkem. Horské hřebeny a vrcholky totiž několikrát prošel se svými hereckými kolegy a kamarády.