Zvláštní jednotky

Peticenemocnicesusice.cz Zvláštní jednotky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Tom Clancy

NÁZEV SOUBORU: Zvláštní jednotky.pdf

POPIS

Jsou vysíláni na nejžhavější místa světa – na tajné akce plné nebezpečí. Musí podávat výkony na samé hranici svých tělesných i duševních sil, být kdykoliv připraveni k boji, ale poradit si i se záchrannými operacemi v případě katastrof. To jsou skupiny zvláštních vojsk amerických pozemních sil. Špičkový autor Tom Clancy dovádí svůj cit pro faktografickou literaturu k dokonalosti – a čtenář se ocitá blíže než jakýkoliv jiný civilista k bojovníkům, na nichž záleží národní bezpečnost Spojených států. Kniha ZVLÁŠTNÍ JEDNOTKY obsahuje:• Zrod příslušníků zvláštních vojsk: nábor a výcvik• Jedinečný pohled na skutečnou skupinu zvláštních vojsk – polní cvičení• Nástroje řemesla: výzbroj, spojovací a průzkumné vybavení, výstroj pro přežití • Role a úkoly: mini-romány ilustrují možné scénáře nasazení zvláštních jednotek• Exkluzivní fotografie, ilustrace a nákresyA NAVÍC: rozhovor s předsedou Sboru náčelníků štábů a bývalým vrchním velitelemVelitelství zvláštních operací (USSOCOM) generálem Hughem Sheltonem.

Trávit čas knihou Zvláštní jednotky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Zvláštní jednotky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zvláštní jednotky celého světa - Milan Kovář | Knihy.ABZ.cz

Směrš (též Smerš), (rusky: СМЕРШ, akronym od SMĚRť Špionam, rusky: СМЕРть Шпионам, česky: Smrt špionům) byly zvláštní jednotky sovětské vojenské kontrarozvědky. Jejich prvořadým úkolem bylo odhalování zrádců a kolaborantů v řadách Rudé armády, boj proti poraženectví, byly ale pověřovány i dalšími úkoly.
Zvláštní jednotky. Tom Clancy. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Tom Clancy přináší podrobný a zasvěcený pohled na výcvik a techniku, úkoly a způsob myšlení elitní armádní skupiny zvláštních vojsk. ...