Hluboká pravda

Peticenemocnicesusice.cz Hluboká pravda Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Gregg Braden

NÁZEV SOUBORU: Hluboká pravda.pdf

POPIS

Knihu Hluboká pravda napsal Gregg Braden, autor světového bestseleru Matrix Boží zdroj.Téměř každý z nás cítí, že se světem není všechno v pořádku a že by se s tím něco mělo udělat. A to dřív, než se zničíme v krvavých konfliktech a vydrancujeme veškeré bohatství naší planety. Dokud ale neporozumíme tomu, co a proč je špatně, nedokážeme se tomu ani postavit. Pro odpovědi musíme ovšem hluboko do minulosti, daleko před zmapovanou historii, kde nás čekají ohromující zjištění. Napadlo vás někdy, že civilizace je mnohem starší, než se nám předkládá ve školách? Nebo že válčení není lidstvu tak vlastní, jak se domníváme? Gregga Bradena ano, a protože je to vědec a žádný fantasta, vyplatí se mu naslouchat.Zdá se, že historie se v obrovských cyklech opakuje a že právě teď se ke konci jednoho takového "světového věku" rychle blížíme.

Trávit čas knihou Hluboká pravda! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hluboká pravda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hluboka pravda | HLEDEJCENY.cz

Donáška kvetov Hluboká nad Vltavou Najlepšie ceny Najširší výber Garancia 5 dní čerstvosti Balenie v darčekovej krabici Nad 50 € doprava ZADARMO
Leden je sice ledovým měsícem, ale ve svém významu je jasný a srozumitelný. Do vztahů přináší pravdu a soustředí se na to, aby byli lidé šťastnější. Na některé zrozence čekají vzrušující objevy, jiní se zase naučí být upřímnější. Jak bude vaše láska v lednu vypadat? Které znamení rozšíří své obzory?