Ušáček: Malý beránek

Peticenemocnicesusice.cz Ušáček: Malý beránek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Ušáček: Malý beránek.pdf

POPIS

Tato roztomilá "ušatá" knížka je určena pro naše nejmenší. Ovečka si vesele poskakuje, rozhlíží se, kde co lítá, a naslouchá všem zvukům kolem sebe. Dobře zná šumění větru, láká ji vůně louky, na poli ji leká traktor, který odfukuje ze všech sil. Snadno pozná rybí šplouchnutí o hladinu, raději ale spěchá na mez, voda - ta ji neláká. Pokud jste zvědaví, co zajímavého malá ovečka vidí a slyší během celého dne, stačí si jen prohlédnout s rodiči tuto roztomilou knížku a napnout ouška!

Hledáte knihu Ušáček: Malý beránek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Nakladatelství Svojtka & Co. - Ušáček - malý beránek

Kniha Ušáček Malý beránek() za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.
Knížka plná veselých říkadel, omalovánek a barevných obrázků, které zaujmou jak vaše malé ratolesti, tak vás - rodiče, prarodiče, strýčky, tety, příležitostné chůvy, starší bratry, sestry a jiné dospělé, kteří si budou moct tuto knihu s malými prcky přečíst.