Detektiv Kalle má podezření

Peticenemocnicesusice.cz Detektiv Kalle má podezření Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Astrid Lindgren

NÁZEV SOUBORU: Detektiv Kalle má podezření.pdf

POPIS

Kdo je detektiv Kalle? Přece ten nejlepší pátrač, a to je mu teprve třináct let! Jeho první případ se odehrává během prázdnin v švédském městečku Lillköpingu, kde se po několika letech zničehonic objeví strýček Kallovy kamarádky Evy-Lotty. Strýček se ovšem chová víc než podivně – neustále se zajímá o zříceninu na návrší, v noci leze oknem z pokoje, kupuje si zcela nevhodné věci, horlivě pročítá noviny, a to není zdaleka všechno… Kallovi je hned jasné, že tohle není jen tak.4. vydání.

Detektiv Kalle má podezření je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Astrid Lindgren. Přečtěte si s námi knihu Detektiv Kalle má podezření na peticenemocnicesusice.cz

Astrid Lindgrenová - Detektiv Kalle má podezření (2 ...

Detektiv Kalle má podezření. Děj tohoto detektivního příběhu pro děti se odehrává ve švédském městečku Lillköping. Hlavní hrdina je jedenáctiletý Kalle Blomkvist, který si strašně přeje být detektivem a také se na to náležitě připravuje. Velice podezřelý se mu totiž zdá strýc jeho kamarádky Evy-Lotty.
To vše se totiž odehrálo v městečku Lillköpingu a zdá se, že místní policie je v koncích. A tak nezbývá, než aby se pátrání ujal mistr detektiv Kalle Blomkvist. Souborné vydání tří knih: Detektiv Kalle má podezření, Svěřte případ Kallovi, Kalle Blomkvist zasahuje.