Jazyky Ráje

Peticenemocnicesusice.cz Jazyky Ráje Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Eva Tolkovsky

NÁZEV SOUBORU: Jazyky Ráje.pdf

POPIS

Fascinující a mnohovrstevnatý román, v němž otevřené a svébytné interpretace Geneze rezonují s hlubinnou pamětí lidského těla a odkrývají různé vrstvy a aspekty jazyka. "Neznáme jméno své bolesti. Neznáme jméno ničeho, co cítíme. Ztratili jsme schopnost dokonale jmenovat. Snažíme se užívat slov, abychom označili, co cítíme. Ale jsou to jen chabé pokusy. Neustále se snažíme přenést nějaký smysl na druhou stranu. Ale nejde nám to. Slova nikdy nebudou tou pravou esencí. Kdyby ano, nebylo by zmatku, nebylo by nedorozumění. A soudnost by vynesla zvíře v nás až do nebes. Je dokonce možné, že jsme přišli i o právo na osud.

Jazyky Ráje je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Tolkovsky. Přečtěte si s námi knihu Jazyky Ráje na peticenemocnicesusice.cz

Tolkovsky - Jazyky Ráje (2012)

Jazyky Ráje. Kdo napsal knihu Jazyky Ráje? Autorem je Eva Tolkovsky. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
0 hodnocení Jazyky Ráje 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Fascinující a mnohovrstevnatý román, v němž otevřené a svébytné interpretace Geneze rezonují s hlubinnou pamětí lidského těla a odkrývají různé vrstvy a aspekty jazyka.