Jak zabránit krádeži vašeho automobilu

Peticenemocnicesusice.cz Jak zabránit krádeži vašeho automobilu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Ondřej Weigel

NÁZEV SOUBORU: Jak zabránit krádeži vašeho automobilu.pdf

POPIS

V knize jsou uvedeny informace o všech zabezpečovacích zařízeních dostupných na českém trhu a jejich srovnání a uvedení nedostatků. Dále kniha obsahuje konkrétní rady, jak snížit riziko odcizení nebo vykradení vozidla.Edice Rady a tipy pro řidiče.

Hledáte knihu Jak zabránit krádeži vašeho automobilu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Ondřej Weigel? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha Jak zabránit krádeži vašeho automobilu - mechanické ...

Víme, jak zabránit krádeži vašeho auta Dnes má většina nových modelů vozidel bezklíčový přístup a startování tlačítkem. Jedná se o velmi příjemný prvek výbavy, díky kterému nemusíme hledat klíče od auta, ale můžeme je nechat v klidu v kapse nebo v kabelce.
IGLA - zabezpečení automobilu proti krádeži. Je to miniaturní systém, který dokáže zablokovat start motoru vašeho vozu pomocí digitální sběrnice CAN - BUS. Vozidlu je umožněno startovat po autorizaci, kterou provedeme zadáním PIN kódu, pomocí standardních tlačítek na palubní desce vozidla (včetně tlačítek volantu).