Kája + Oliva (Kniha 1)

Peticenemocnicesusice.cz Kája + Oliva (Kniha 1) Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Annie Barrows

NÁZEV SOUBORU: Kája + Oliva (Kniha 1).pdf

POPIS

Jedna skáče do louží, leze po stromech a ráda křičí na celý svět, druhá tráví celé dny s knížkou na schodech, nosí šaty a třpytivé čelenky… Hned jak se Oliva s Kájou uviděly, bylo jim jasné, že kamarádit se nebudou. Ale když si jednoho dne Oliva vystřelí ze své sestry a musí se urychleně schovat, přijde jí Kája na pomoc s hůlkou, barvou na obličej a kyblíkem červů. Skončí to průšvihem? Možná. Bude to zábava? Jasně! Seznamte se s Kájou a Olivou, dvěma nejlepšími kamarádkami, které nikdy neměly v plánu se mít rády.

Trávit čas knihou Kája + Oliva (Kniha 1)! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kája + Oliva (Kniha 1) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kája + Oliva: Kája + Oliva - Annie Barrows | Databáze knih

Tištěná kniha Rok vydání: 2015 Počet stran: 128: Rozměr: 197,0x148,0x14,0 mm Úprava: sv.: ilustrace Vydání: 1. vyd. Název originálu: Ivy and Bean Ivy and Bean and the ghost that had to go Ivy and Bean take care of the babysitter Spolupracovali:
Oliva se zkrátka nudí, až jí jednoho dne paní učitelka přinese knihu světových rekordů a ona se dozví o největších, nejmenších a nejzvláštnějších věcech na světě. Brzo propadne celá druhá třída rekordní horečce. Kdo udělá nejvíc hvězd? Kdo si pověsí na obličej šestnáct lžic? Je opravdu možné řvaním rozbít sklenku? Kája s Olivou mají vlastní plán ...