Svět podle Grepla

Peticenemocnicesusice.cz Svět podle Grepla Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Petr Karlík (ed.)

NÁZEV SOUBORU: Svět podle Grepla.pdf

POPIS

Sborník věnovaný k devadesátým narozeninám předního českého syntaktika prof. Miroslava Grepla obsahuje lingvisticky orientované příspěvky z klávesnice jeho kolegů, kolegyň, žáků a žákyň z tuzemska i zahraničí. Studie tematicky pokrývají jubilantovy široké badatelské zájmy — syntax, sémantiku, pragmatiku a další příbuzné jazykové plány a představují výsledky nejnovějšího bádání v jednotlivých jazykových oblastech. Metodologie příspěvků zhusta vychází z jazykových teorií, na jejichž budování, rozvíjení a popularizaci se jubilant podílel. Publikaci doplňuje Greplův odborný životopis a apendix k bibliografii.

Trávit čas knihou Svět podle Grepla! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Svět podle Grepla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i.

Svět podle Grepla - Petr Karlík. Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám. Studie tematicky pokrývají jubilantovy široké badatelské zájmy -- syntax, sémantiku, pragmatiku a další příbuzné jaz... detail knihy
Svět podle Grepla. Kdo napsal knihu Svět podle Grepla? Autorem je Petr Karlík, Petr Malčík, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.