Krásná a zdravá pleť

Peticenemocnicesusice.cz Krásná a zdravá pleť Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Iris Hammelmann

NÁZEV SOUBORU: Krásná a zdravá pleť.pdf

POPIS

Když někdo v sedmdesáti letech vypadá svěže a mladě, lidé blednou závistí. Jak je možné, že i ve vysokém věku někteří lidé působí tak vitálně a svěže? Existují snad nějaké tajné triky, jak být rok od roku atraktivnější? Na mnohé z vašich otázek spolehlivě odpoví kniha Iris Hammelmannové. Dobrý vzhled záleží na mnoha faktorech. Proto se tento knižní rádce zabývá nejen tipy pro lepší vzhled, ale také otázkou výživy a všestrannou péčí o pleť. Dozvíte se, proč jsou pro hezkou pleť nezbytné sport a relaxace, najdete spoustu návodů jak o sebe pečovat.Z obsahu:ObličejJak zůstat stále krásnáGymnastika obličejeMasáž obličejePreklad: PhDr. Jana Bílková

Trávit čas knihou Krásná a zdravá pleť! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Krásná a zdravá pleť a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Krásná a zdravá pleť po úpravě jídelníčku - Zdravě.cz

8 TESTOVÁNÍ: Zdravá a krásná pleť díky přírodní kosmetice PRIODY. hedvika. 23.04.2017. Klady: Tuto kosmetiku,používá moje mamka a je s ní maximálně spokojena.Po pravidelném používání 2x denně je její plet ohodně zlepšila.Na doty k je krásně hebká,jemná,pružnější.Krém se krásně vstřebává a krásně voní.
Zdravá a krásná pleť. Procedura měsíce Diamantová mikrodermabraze je moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování vrchní vrstvy kůže.