Třináct pečetí moci

Peticenemocnicesusice.cz Třináct pečetí moci Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Bernhard Moestl

NÁZEV SOUBORU: Třináct pečetí moci.pdf

POPIS

Lidé považují moc za cosi neblahého. Kdo o ni usiluje, na toho padá podezření, že ji chce zneužívat k manipulaci. Dějiny lidstva však ukazují, že moc je všudypřítomný a věčný nástroj přírody k nastolení řádu... Každá společnost, každý podnik, ba i každá rodina potřebují, aby je někdo vedl. Bernhard Moestl, výtečný znalec východoasijské filozofie, jenž žil dlouhá léta v Asii a mimo jiné pobýval i ve slavném klášteře Šaolin v Číně, přistupuje k tomuto námětu s jasnou a nepředpojatou myslí čínského mudrce. Ukazuje, jak moc vzniká a proč uvědomělé a zodpovědné zacházení s ní je jediná cesta, jak si ji natrvalo udržet a úspěšně vést ostatní.

Trávit čas knihou Třináct pečetí moci! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Třináct pečetí moci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Třináct pečetí moci: Umění vést a šaolinská moudrost ...

Bazar knih. Nabízím knihu Třináct pečetí moci: Umění vést a šaolinská moudrost. ČBDB.cz - Databáze knih.
Moestl, Bernhard: TŘINÁCT PEČETÍ MOCI Není skladem Anotace: Lidé většinou považují moc za cosi negativního a nebezpečného. Kdo o moc usiluje, na toho padá podezření, že ji chce zneužít k manipulaci. Dějiny lidstva však ukazují, že moc je všudypřítomný a věčný nástroj přírodyx k nastolení řádu, bez něhož se ...