Hravé tvoření s modelínou: O štěnátku

Peticenemocnicesusice.cz Hravé tvoření s modelínou: O štěnátku Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Hravé tvoření s modelínou: O štěnátku.pdf

POPIS

Hrajte si a modelujte společně s vašimi dětmi. Na každé stránce je vzor, podle kterého obrázek v knížce doplníte. Barevný příběh o štěňátku si poté převyprávějte společně.Modelování podporuje rozvoj tvořivosti a vnímání vašeho dítěte. Výhodou je možnost hmotu používat opakovaně.

Trávit čas knihou Hravé tvoření s modelínou: O štěnátku! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hravé tvoření s modelínou: O štěnátku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hravé tvoření s modelínou | i-creative.cz - Inspirace ...

Co se věku týče, tak první seznámení s modelínou může proběhnout již kolem 18 měsíce (samozřejmě je to individuální). Samotné tvoření vyžaduje soustředěnost a představivost, tak dejte dětem prostor a klid, připravte jim materiál k tvoření, dejte jim volnost a uvidíte, co se bude dít.
Hravé tvoření s modelínou! Hrajte si a modelujte společně s vašimi dětmi. Sada obsahuje lžičky, vidličky, zdobítko, váleček, 4 válečky modelíny, a extra 4 kelímky s modelínou (85 g). Věk: 3+ * * * AKTUALITY NA VÁŠ EMAIL Informace o novinkách a slevách ze světa hraček. ...