Duhové srdce

Peticenemocnicesusice.cz Duhové srdce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Lea Zimanová

NÁZEV SOUBORU: Duhové srdce.pdf

POPIS

Kniha „Duhové srdce“ nám ukazuje novou cestu, jak vnímat sebe bez předsudků. Jak vyléčit své srdce a dokázat ho otevřít beze strachu a obav, že nám někdo ublíží. Ukazuje nám, jak se můžeme přijat takoví, jací jsme, jak můžeme mít rádi i svou „nedokonalost“. Nic nemusíme a všechno můžeme.

Duhové srdce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lea Zimanová. Přečtěte si s námi knihu Duhové srdce na peticenemocnicesusice.cz

Max-i psací stůl 10 DUHOVÉ SRDCE od 2 680 Kč - Heureka.cz

Duhové srdce kniha od autora Lea Zimanová. Kniha „Duhové srdce" nám ukazuje novou cestu, jak vnímat sebe bez předsudků. Jak vyléčit své srdce a dokázat ho otevřít beze strachu a obav, že nám někdo ublíží. Ukazuje nám, jak se můžeme přijat takoví, jací jsme, jak můžeme mít rádi i svou „nedokonalost".
Ta síla Lásky z našeho srdce vyvěrá a duhové tvoří mosty, nabízí pomoc v nesnázích a spojuje nás s přítomností. Jsme mudrci a tvůrci, zvídaví a nadšení, se srdcem plným Lásky jsme byli stvořeni. Jsme krystalem s duhovou září, světlem odění, andělé s lidskou tváří, poslové světla na Zemi.