Vampýrská akademie

Peticenemocnicesusice.cz Vampýrská akademie Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Richelle Mead

NÁZEV SOUBORU: Vampýrská akademie.pdf

POPIS

Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů. Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství…

Trávit čas knihou Vampýrská akademie! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vampýrská akademie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Vampýrská akademie 1 - Richelle Mead | Knihy.ABZ.cz

Vampýrská akademie: Jj 2009-10-11 : Tak, jsem si tu knížku koupila a přelouskala během 2 dnů.. na Stmívání to podle mě nemá, alespoň ne na ten první díl.. :) Ale jinak se mi to celkem líbilo, jen ze začátku jsem byla krapet zmatená, kdo je kdo.. :)
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy.