Jak zacházet s mocí

Peticenemocnicesusice.cz Jak zacházet s mocí Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Stefan Kiechle

NÁZEV SOUBORU: Jak zacházet s mocí.pdf

POPIS

Provinciál německých jezuitů předkládá zamyšlení nad tím, co je to moc a jak s ní zacházet etickým způsobem. Postupuje systematicky podle Duchovních cvičení sv. Ignáce z Loyoly. Všímá si dobrých i špatných vlastností moci a vede čtenáře k tomu, aby moci užíval pro dobro. Ukazuje také to, jak s mocí zacházel Ježíš Kristus. V závěru uvádí 12 stručných zásad, které nám pomůžou se s mocí vyrovnávat a zlepšit způsob, jakým s ní zacházíme.

Trávit čas knihou Jak zacházet s mocí! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jak zacházet s mocí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jak zacházet s mocí - Stefan Kiechle, brožovaná vazba ...

Provinciál německých jezuitů předkládá zamyšlení nad tím, co je to moc a jak s ní zacházet etickým způsobem. Postupuje systematicky podle Duchovních cvičení sv. Ignáce z Loyoly. Všímá si dobrých i špatných vlastností moci a vede čtenáře k tomu, aby moci užíval pro dobro. Ukazuje také to, jak s mocí zacházel Ježíš Kristus. V závěru uvádí 12 stručných ...
Jak bezpečně zacházet s rouškou Nejprve si umyjte nebo dezinfikujte ruce, ať viry zachycené na rukou nepřenesete na roušku. Rouškou si zakryjte nos a ústa a přesvědčte se, že mezi vaším obličejem a rouškou nejsou žádné mezery.