Jak zacházet s mocí

Peticenemocnicesusice.cz Jak zacházet s mocí Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Stefan Kiechle

NÁZEV SOUBORU: Jak zacházet s mocí.pdf

POPIS

Provinciál německých jezuitů předkládá zamyšlení nad tím, co je to moc a jak s ní zacházet etickým způsobem. Postupuje systematicky podle Duchovních cvičení sv. Ignáce z Loyoly. Všímá si dobrých i špatných vlastností moci a vede čtenáře k tomu, aby moci užíval pro dobro. Ukazuje také to, jak s mocí zacházel Ježíš Kristus. V závěru uvádí 12 stručných zásad, které nám pomůžou se s mocí vyrovnávat a zlepšit způsob, jakým s ní zacházíme.

Hledáte knihu Jak zacházet s mocí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Stefan Kiechle? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Jak zacházet s mocí - Stefan Kiechle — Kniha.cz

Jak zacházet s mocí autor: Kiechle Stefan doporučená cena: 129 Kč naše cena:115Kč Jak zacházet s dětským strachem autor: Cohen Lawrence J.
Jak s mrzoutem zacházet. Muži dokáží změnit své rozpoložení jen pokud jsou na to připraveni. Jestliže narážíte na odpor, couvněte. Zkuste to za chvíli. Začne-li se muž chovat nepřístupně a agresivně, raději pečujte sama o sebe. Nenechte se ubít mužovou náladovostí.