Poprvé ve fitness centru

Peticenemocnicesusice.cz Poprvé ve fitness centru Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Martin Hojda

NÁZEV SOUBORU: Poprvé ve fitness centru.pdf

POPIS

Kniha s DVD o cvičení ve fitness centru je určena jak úplným začátečníkům, tak i pokročilejším cvičencům, kteří si chtějí rozšířit své znalosti. Jejím cílem je poskytnout dostatek informací, s jejichž pomocí budou čtenáři schopni začít samostatně a pravidelně cvičit. Najdou zde přesné popisy cviků podané srozumitelným a jednoduchým jazykem, doplněné o fotografie úvodní a konečné fáze pohybu. Na DVD je zachyceno provedení všech cviků v podobě videosekvencí pro lepší osvojení pohybových návyků při cvičení.

Trávit čas knihou Poprvé ve fitness centru! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Poprvé ve fitness centru a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

PDF Download Poprve Ve Fitness Centru Full Books - PDFBooks

Poprvé ve fi tness centru Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 [email protected], www.grada.cz tel. +420 220 386 401, fax: +420 220 386 400 jako svou 3057. publikaci Odpovědná redaktorka Ivana Kočí Jazyková úprava Hana Teimerová Grafická úprava a sazba Grafické studio Hozák
Poprvé ve fitness centru (e-kniha) Kniha s DVD o cvičení ve fitness centru je určena jak úplným začátečníkům, tak i pokročilejším cvičencům, kteří si chtějí rozšířit své znalosti. Jejím cílem je poskytnout dostatek informací, s jejichž pomocí budou čtenáři schopni začít samostatně a pravidelně cvičit.