Žabci a filozofové

Peticenemocnicesusice.cz Žabci a filozofové Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Francis Scott Fitzgerald

NÁZEV SOUBORU: Žabci a filozofové.pdf

POPIS

Chtěli byste zestárnout do podoby dítěte? Nebo vlastnit diamant velký jako Ritz? A co takhle prožít celý život jako lenivý aristokratický švihák? Co není možné v realitě, lze zakusit v Žabcích a filozofech. Nechte se omámit fantastickými zápletkami, jazzovými rytmy a atmosférou záhadných jižanských sídel. Humorné, groteskní i melancholické zážitky zaručeny! Smysl pro humor nutný!

Trávit čas knihou Žabci a filozofové! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Žabci a filozofové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Žabci a filozofové — Nakladatelství Argo

Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy.
226 Kč Žabci a filozofové - Fitzgerald Francis Scottdítěte? Nebo vlastnit diamant velký jako Ritz? A co takhle prožít celý život jako lenivý aristokratický švihák? Co není možné v realitě, lze zakusit v Žabcích a filozofech. Nechte se omámit fantastickými zápletkami, jazzovými rytmy a atmosférou záhadných jižanských sídel.