Sága rodu Porsche

Peticenemocnicesusice.cz Sága rodu Porsche Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Thomas Ammann

NÁZEV SOUBORU: Sága rodu Porsche.pdf

POPIS

Už několik desetiletí fascinuje Porsche automobilové příznivce z celého světa. Co se však doopravdy skrývá za plechovou karoserií s nezaměnitelnou siluetou? Porsche je celosvětově nejvýnosnější automobilovou firmou, zároveň je však už po tři generace těsně spjato s osudy jedné rodiny. Je nejen snem současných vyznavačů rychlosti, ale byl i snem svého tvůrce, muže s českými kořeny, rodáka z Ratislavic nad Nisou, konstruktéra Ferdinanda Porsche. Otce zakladatele proslulé automobilové firmy. Jak se Ferdinandu Porschovi podařilo vybudovat tak skvělou a fungující firmu? Se svým talentem a pracovitostí se octl ve správnou dobu na správném místě. Dostal Hitlerovu důvěru, aby sestrojil levný lidový vůz, a využil jí vrchovatě.Bohaté dotace, velké zisky i levná pracovní síla vězňů koncentračních táborů stojí v základech jedné z nejúspěšnějších firem automobilového průmyslu. Dvě rodinné větve – Porsche a Piëch – dnes patří k nejúspěšnějším německým výrobcům automobilů. Porsche, Audi, Volkswagen, to jsou značky, na které by byl Ferdinand Porsche hrdý.Nejdřív jsem se rozhlížel kolem sebe – vůz, o kterém jsem snil, ale ne a ne najít. Nakonec jsem se tedy rozhodl, že si ho vyrobím sám.Ferry Porsche, syn Ferdinanda Porsche (1909 – 1998)

Sága rodu Porsche je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Thomas Ammann. Přečtěte si s námi knihu Sága rodu Porsche na peticenemocnicesusice.cz

Sága rodu Porsche / Nejlevnější knihy

Ebook - Saga rodu Porsche - Thomas Ammann, Stefan Aust. Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl. Pobierz 'Saga rodu Porsche' w formacie epub, mobi. Sprawdź też inne ebooki. Kupuj leganie, nie chomikuj.
Sága rodu Porsche. Kdo napsal knihu Sága rodu Porsche? Autorem je Thomas Ammann, Stefan Aust. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.