Jídlo jako lék

Peticenemocnicesusice.cz Jídlo jako lék Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Renata Lien Čepelková

NÁZEV SOUBORU: Jídlo jako lék.pdf

POPIS

Chcete se vyhnout nebo významně snížit riziko rakoviny, infarktu, cukrovky nebo jiné civilizační choroby? Věřte, že k tomu nepotřebujete kilogramy léků ani zásadní změnu životního prostředí. Jen málo lidí si totiž uvědomuje, že klíčem ke zdraví, k dlouhověkosti a k aktivnímu životu je něco tak všedního jako jídlo! Pak stačí otevřít tuto knihu, která má ambice stát se bestsellerem. Autorka v ní totiž úspěšně spojila principy vztahu lidského zdraví podle tradiční čínské medicíny s možností stravování u nás doma. Nepotřebujete žádné zázračné kořeny, potravinové doplňky nebo nesmyslné diety, neboť podstata filozofie, že jídlo může být lékem, spočívá v tom, vědět kdy, co a jakým způsobem konzumovat. Kniha se objeví na knižních pultech už koncem listopadu!

Trávit čas knihou Jídlo jako lék! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Jídlo jako lék a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Stravování podle čínské medicíny: jídlo jako lék - Lékárna.cz

Kniha: Jídlo jako jed, jídlo jako lék Abecední průvodce zdravou výživou - autorů Kolektiv. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. Knihkupectví ...
Jídlo jako lék podle čínské medicíny Autor: Čepelková, Renata Lien Nakladatel: Bondy EAN: 9788088073109 ISBN: 978-80-88073-10-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání)