Toulky Beskydami

Peticenemocnicesusice.cz Toulky Beskydami Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Richard Sobotka

NÁZEV SOUBORU: Toulky Beskydami.pdf

POPIS

Beskydy patří k našim nejmalebnějším horám a toulky jimi přinášejí nejen radost z pohybu volnou přírodou. Kolikrát už máme pocit, že v podhůří, na horských svazích i hřebenech končí svět, kde jen divoká zvěř má svůj domov, přece za zátočinou lesní cesty se před námi otevře další sluncem ozářená horská louka, na jejím okraji má své místo pasekářská usedlost. Na mnoha místech v dolinách, na horských svazích i na hřebenech hor nezřídka objevíme objekt drobné lidové architektury, kříž nebo kapličku. Postavili je v tom místě lidé jako památku na nějakou událost, jako vzpomínku na setkávání s jinými lidmi, na zaniklý dům nebo osadu. Příběhy s nimi spojené jsou už většinou zapomenuty, pouze u některých lidská paměť nebo písemný záznam uchovaly jeho historii.

Toulky Beskydami je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Richard Sobotka. Přečtěte si s námi knihu Toulky Beskydami na peticenemocnicesusice.cz

Toulky Beskydami - Knihy.cz

Toulky Beskydami od Richard Sobotka v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Toulky Beskydami. Richard Sobotka. Beskydy patří k našim nejmalebnějším horám a toulky jimi přinášejí nejen radost z pohybu volnou přírodou.