Hlody, kameňáky a prasačinky

Peticenemocnicesusice.cz Hlody, kameňáky a prasačinky Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Vladimír Skalický

NÁZEV SOUBORU: Hlody, kameňáky a prasačinky.pdf

POPIS

Výberová kniha najlepších a až brutálnych vtipov úspešného autora Vladimíra Skalického. POZOR kniha obsahuje PRASAčinky, je nevhodná pre mládež do 18 rokov a citlivé povahy. Vhodná ku konzumácii vínka, pivka a iných destilátov. Nevhodná počas jazdy automobilom.

Trávit čas knihou Hlody, kameňáky a prasačinky! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Hlody, kameňáky a prasačinky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hlody, kameňáky a prasačinky - Skalický Vladimír ...

Hlody, kameňáky a prasačinky. Nové Vydavatel: Slovensk : Počet stran: 240 : Kategorie: Beletrie pro dospělé : Podkategorie: Aforismy, anekdoty : ISBN: 978-80-971419-7-4 : EAN: 9788097141974: Int. číslo: 236172: Popis: Výberová kniha najlepších a až brutálnych vtipov úspešného autora Vladimíra Skalického. POZOR kniha obsahuje ...
Kupte knihu Hlody, kameňáky a prasačinky (Vladimír Skalický) s 28 % slevou za 171 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů.