Dovoz zboží z Číny

Peticenemocnicesusice.cz Dovoz zboží z Číny Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Michal Švihnos

NÁZEV SOUBORU: Dovoz zboží z Číny.pdf

POPIS

Jedinečná publikace pro dovozce zboží z Číny v rámci aktuálních právních předpisů. Kniha plná informací a rad v souvislosti s importem z Číny. Na nic nečekejte a začněte hned. Dovolte, abych Vám představil první a zatím jedninou publikaci tohoto druhu. A proč doteď žádná nevyšla? Všechny zasvěcené osoby si své know-how pečlivě střeží. Proč platit několik tisíc za konzultace nebo školení? Pořiďte si odpovědi na Vaše otázky, které Vám zůstanou celý život.Kniha Dovoz zboží z Číny představuje ucelenou problematiku s obecnými aspekty importu z Číny. V 80 kapitolách a podkapitolách se čtenář například dozví, jaké nutné kroky musí učinit před dovozem, jak dodavatele v Číně vyhledávat, ověřovat je a komunikovat s nimi, jaká právní problematika se na konkrétní výrobek a dovozce vztahuje, pro jaké případy jsou nutné certifikace a označení, jakými způsoby lze za zboží platit a jednotlivá úskalí platebních metod, jaké jsou možnosti dopravy, celní problematika, co navštívit v případě obchodní cesty v Číně, jak řešit reklamace, na co si dát pozor a mnoho dalších užitečných informací a rad.

Dovoz zboží z Číny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michal Švihnos. Přečtěte si s námi knihu Dovoz zboží z Číny na peticenemocnicesusice.cz

doprava-z-ciny.cz - Specialisté na dopravu z Číny

Dle očekávání je to tady samý hejt na EU. Zkusím jít proti proudu a trochu se jí zastat. Je totiž důležité si uvědomit, že se nám ten dovoz drobných zásilek z Číny poněkud zvrhl a opravdu není normální objednávat si cetku za dolar z druhého konce světa, aniž bychom zaplatili něco za dopravu.
Nutno dodat, že daní z přidané hodnoty a clem na zboží z Číny se většina kupujících zabývat nemusí, protože se vztahují pouze na zásilky vyšších hodnot.. TIP: Nejlepším způsobem, jak platit na AliExpressu za objednané zboží, je prostřednictvím platební karty. Jedná se o nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby.