Pupíky 8: Ex, drogy a rock'n'roll!

Peticenemocnicesusice.cz Pupíky 8: Ex, drogy a rock'n'roll! Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Delaf Dubuc

NÁZEV SOUBORU: Pupíky 8: Ex, drogy a rock'n'roll!.pdf

POPIS

Osmý díl série PupíkyKarin žije život celebrity. Už je to dávno, co byla jen za obětního beránka. Změna je život – a ten s sebou přináší spoustu těžkostí. Jenny a Viky si taky zažívají svoje. Táta Viky a Jennyina máma se rozhodli k sobě nastěhovat. Bývalé kamarádky spolu teď musí sdílet pokoj. Viky to všechno svádí na Jenny, ale ta má teď jiné starosti: je tajně zamilovaná do Huga. Taková královna krásy jako ona a takový ohyzdný týpek? Nemyslitelné! Všechny tři hrdinky musí vymyslet, co dál, Budou to dobrá rozhodnutí?

Pupíky 8: Ex, drogy a rock'n'roll! je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Delaf Dubuc. Přečtěte si s námi knihu Pupíky 8: Ex, drogy a rock'n'roll! na peticenemocnicesusice.cz

Pupíky 8 - Delaf, Dubucová - za 6,29 € | Alterego.sk

Pupíky 8: Ex, drogy a rock'n'roll! - Delaf Dubuc . Osmý díl série PupíkyKarin žije život celebrity. Už je to dávno, co byla jen za obětního beránka. Změna je život - a ten s sebou přináší spoustu těžkostí. Jenny a Viky si taky zažívají svoje. Táta Viky a Jennyina máma se rozhodli k sobě nastěhovat.
Knihkupectví Krakatit Jungmannova 14 Praha 1 110 00 [email protected], tel. 222 519 838 Prodávající eviduje v daném pokladním místě tržby v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.