Kovbojové a vetřelci

Peticenemocnicesusice.cz Kovbojové a vetřelci Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Joan Vingeová

NÁZEV SOUBORU: Kovbojové a vetřelci.pdf

POPIS

Osamělý pistolník a psanec v čele nesourodé skupiny lidí, nepřátel na život a na smrt, bojuje s mimozemskými vetřelci nejen o svůj život, ale o přežití celého lidstva.Divoký západ 1873. V poušti nedaleko městečka Absolution se probere neznámý pistolník, který ztratil paměť, nevzpomíná si ani na své jméno. Jedinou stopou do jeho minulosti je podivný kovový náramek, který nosí na zápěstí.V Absolutionu, jemuž tvrdou rukou neformálně vládne dobytkář a bývalý důstojník Dolarhyde, ho však někteří lidé zjevně znají a touží po jeho hlavě. Na tento zastrčený kout se však řítí pohroma, jakou městečko ještě nikdy nezažilo. Zaútočí na něj neznámí démoni. Vetřelci z nebes začnou nemilosrdně likvidovat místní obyvatele, některé pak unášejí na své lodě, kde je čeká neméně hrozný osud. Lidé nemají žádnou možnost se jim bránit a jejich jedinou šanci na přežití paradoxně představuje onen pistolník, který si postupně vzpomíná na vlastní minulost a záhy pozná, že vlastní účinnou zbraň proti démonům. Ve spojení s tajemnou okouzlující Ellou a bývalými nepřáteli – obyvateli Absolutionu, Dolarhydem, psanci a dokonce i Apači – se pouští do boje, který může rozhodnout o osudu lidstva.Originální akční thriller z Divokého západu v sobě spojuje dva neobvyklé žánry – klasický western a sci-fi thriller.

Trávit čas knihou Kovbojové a vetřelci! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kovbojové a vetřelci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kovbojové a vetřelci / Cowboys & Aliens (2011) | ČSFD.cz

Hľadaný výraz: Kovbojové a vetřelci / Kovboji a votrelci / Cowboys . Sleduj filmy online! Tie najnovšie a najlepšie filmy a seriály online nájdete iba u nás. Najširšia ponuka online 100% funkčných filmov.
Film Kovbojové a vetřelci je blbost. To zatím není kritika, to je víceméně definice žánru. Spielberg rozhodně za svou kariéru produkoval spoustu zábavných blbostí. Kritika přijde až teď: Kovbojové a vetřelci je blbost, která neví o tom, že je blbost, a dělá ze sebe něco vážného, s myšlenkou a možná i s poselstvím ...