500 póz pro fotomodeling

Peticenemocnicesusice.cz 500 póz pro fotomodeling Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Michelle Perkins

NÁZEV SOUBORU: 500 póz pro fotomodeling.pdf

POPIS

Fotografujete ženy jako profesionál nebo je to jen jeden z vašich oblíbených žánrů? Stále hledáte inspiraci pro lepší záběry modelky před objektivem? Chcete nahlédnout do portfolia skutečných mistrů a naučit se pracovat jako oni?Jedním z nejnáročnějších úkolů při fotografování žen je výběr té správné pózy. Takové, která dá vyniknout ženské kráse a zároveň bude působit přirozeně. Kromě toho je také třeba myslet na vhodnou kompozici, aby na výsledných snímcích nebyla atraktivní pouze modelka, ale také celkový vizuální dojem fotografií.V knize najdete pestrý výběr: - Nápadů pro realizaci portrétů ve studiu i v exteriérech - Příkladů pózování pro klasické, neformální i módní snímky - Záběrů hlavy a ramen, horní poloviny těla i celé postavy - Shrnutí všech základních pravidel pro správné pózování Množství snímků od uznávaných módních, portrétních a komerčních fotografů vám poskytne dostatečný zdroj nápadů pro vaši práci s modelkou. Během fotografování pak můžete kdykoli jednoduše vybrat druh pózy, kterou byste rádi použili, prohlédnete si několik konkrétních příkladů její realizace a už bude jen na vás, zda se necháte inspirovat, nebo se pokusíte přijít s něčím novým.

500 póz pro fotomodeling je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michelle Perkins. Přečtěte si s námi knihu 500 póz pro fotomodeling na peticenemocnicesusice.cz

500 póz pro fotomodeling (Michelle Perkins) > kniha ...

Fotografujete ženy jako profesionál nebo je to jen jeden z vašich oblíbených žánrů? Stále hledáte inspiraci pro lepší záběry modelky před objektivem? Chcete nahlédnout do portfolia skutečných mistrů a naučit se pracovat jako oni? Jedním z nejnáročnějších úkolů při fotografování žen je výběr té správné pózy.
Popis produktu 500 PÓZ PRO FOTOMODELING - KATALOG PROF. FOTOGRAFŮ Jedním z nejnáročnějších úkolů při fotografování žen je výběr té správné pózy.