Kód 7

Peticenemocnicesusice.cz Kód 7 Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Jozef Banáš

NÁZEV SOUBORU: Kód 7.pdf

POPIS

Príbeh Kódu 7 sa odohráva v himalájskom kráľovstve Bhután - krajine, ktorá má ako jediná na svete oficiálnu štátnu doktrínu hrubé domáce šťastie a nie hrubý domáci produkt. Autor na základe osobnej skúsenosti prichádza k poznaniu, že je to azda jediná krajina, v ktorej ryba od hlavy nesmrdí, ale naopak - vonia. Známi hrdinovia z románov Kód 1 a Kód 9 Michal a bohyňa Kumari spoločne s reálnymi postavami, akými sú dalajláma alebo bhutánsky kráľ, nekompromisne odolávajú silám zla. Vyvracajú mýtus našej civilizácie o prospešnosti „boha neustáleho rastu". Autor odvážne tvrdí, že tento boh vyhovuje najmä nenásytným bankám, mediálnym manipulátorom a mocichtivým politikom.

Trávit čas knihou Kód 7! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kód 7 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

E-kniha: Kód 7 - Jozef Banáš | Knihy.ABZ.cz

A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V nebo použít pravé tlačítko myši a zvolit volbu "vložit". Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu ...
Spusťte fotoaparát, namiřte na kód a dlouze podržte tlačítko Domů. Čtverečkovými kódy to ale nekončí, Google umí i čárové kódy. Takže pak můžete chodit po obchodě a jednoduchým oskenováním krabice se podíváte, kolik stejný produkt stojí na internetu.