Sama sobě šéfem

Peticenemocnicesusice.cz Sama sobě šéfem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Alexandra John

NÁZEV SOUBORU: Sama sobě šéfem.pdf

POPIS

Kniha Sama sobě šéfem aneb jak začít podnikat je určena všem ženám, které by chtěly začít podnikat nebo chtějí vědět co podnikání obnáší. Autorka popisuje všechny oblasti, kterým se každý kdo podniká musí věnovat a upozorňuje na co dát obzvlášť pozor. Čtenáři zde najdou praktické rady a tipy podané srozumitelným způsobem. Kniha je doplněna o konkrétní příklady z praxe. Autorka sama začala s podnikáním na internetu. Zastávala vedoucí pozice v oblasti marketingu i obchodu a nyní se kromě vlastní firmy intenzivně věnuje podpoře žen a rozvoji jejich podnikání. Jako úspěšná podnikatelka zažila vítězství i prohry, a proto přichází na knižní trh s komplexní publikací pro podnikatelky, která má ambice stát se jejich nepostradatelnou pomůckou a průvodcem při budování vlastní úspěšné firmy. Ať už plánujete podnikat z domova, na internetu nebo vybudovat velkou společnost, tato kniha vám odpoví na otázky s tím spojené.

Hledáte knihu Sama sobě šéfem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Alexandra John? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Mentoringový Program Sama Sobě Šéfem

Sama sobě šéfem od Alexandra John v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Sama sobě šéfem. aneb Jak začít podnikat - Alexandra John - Baroque partners, s.r.o. Kniha Sama sobě šéfem aneb jak začít podnikat je určena všem ženám, které by chtěly začít podnikat nebo chtějí vědět co podnikání obnáší.