Kultura svobody

Peticenemocnicesusice.cz Kultura svobody Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Udo di Fabio

NÁZEV SOUBORU: Kultura svobody.pdf

POPIS

Kniha pojednává o základních konstantách západní civilizace, kultuře historicky nejúspěšnější, přesto však počínající projevovat známky únavy a ztráty vitality. V "klimatu pluralizované libovůle" jsou přitom dle Di Fabia omezovány svobody a státy se čím dál více musejí spoléhat na sociálně regulační opatření. Publikace se podrobně zabývá postavením a vztahem dvou klíčových prvků identity moderní doby - svobodou a rovností. Zvláštní pozornost pak autor zasvětil postavení náboženských pospolitostí a národa jako politického společenství. Di Fabio tvrdí, že Evropská unie není samoúčelnou institucí, leč útvarem, který musí být důkladně promýšlen a podroben účinné právní kontrole. Jeho postoj je proevropský, ale nikoli nekritický.

Hledáte knihu Kultura svobody? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Udo di Fabio? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Plzeň ruší letošní Slavnosti svobody, mimořádný program ...

Jsme příspěvková organizace statutárního města Frýdek≈Místek. Pod naši působnost spadají celoměstské akce, letní festivaly, kino, koncerty, divadla, výstavy, taneční kurzy a mnoho dalších aktivit. Spravujeme několik budov na území města vhodných pro krátkodobé pronájmy jako jsou společenské, kulturní a vzdělávací akce.
Všechny informace o produktu Kniha Kultura svobody Udo di Fabio, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kultura svobody Udo di Fabio.