Deset Švédů musí zemřít

Peticenemocnicesusice.cz Deset Švédů musí zemřít Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Martin Österdahl

NÁZEV SOUBORU: Deset Švédů musí zemřít.pdf

POPIS

Během místní dražby ve švédském Roslagenu je ve starožitné truhle na prádlo nalezeno mrtvé mužské tělo. Oběť byla rozříznuta na dvě poloviny a do jejího čela někdo vyřezal podivné symboly.Mrtvý muž byl šéfem imigračního oddělení a představuje prvního z vysoce postavených Švédů, kteří se stanou oběťmi brutálního vraha. Nikdo netuší, kdo bude další na řadě. Nikdo neví, jak se před neviditelným nepřítelem uchránit.Ve stejné době uspořádá ruské námořnictvo největší vojenskou přehlídku od pádu Berlínské zdi, během něhož uvázne nepotopitelná ponorka Kursk i se svou posádkou na dně Severního ledového oceánu. Zatímco ruští námořníci bojují o holé přežití, prezident Putin celou záležitost chladně sleduje zpovzdálí. Starý konflikt mezi Východem a Západem začíná být znovu aktuální.Jediný člověk, který mezi těmito událostmi vidí spojitost, je bývalý voják švédské pobřežní obrany Max Anger, nyní pracující pro Rusko jako vojenský expert. Jedině on může zastavit řádění vraha. Musí však podstoupit závod s časem a překonat odpor, který se na něj valí ze všech stran. Zlo má své kořeny daleko v minulosti – v nejtemnější kapitole švédských dějin.DESET ŠVÉDŮ MUSÍ ZEMŘÍTje akcí nabitá a napínavá detektivka, v níž autor Martin Österdahl splétá dohromady ty nejpalčivější otázky naší doby.

Trávit čas knihou Deset Švédů musí zemřít! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Deset Švédů musí zemřít a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Deset stalinských úderů: Před 75 lety Sověti vyhnali ...

Audiokniha Dívka, která musí zemřít - závěrečný díl série Milénium. Autor David Lagercrantz. Čte Martin Stránský. Milénium #6 Už nechci být kořist. Chci se stát šelmou. - Lisbeth Salanderová V jednom ze stockholmských parků se najde tělo žebráka s amputovanými prsty na rukou i na nohou.
Dívka, která musí zemřít je důstojným završením geniální hexalogie. Na tu se nezapomene už jen z toho důvodu, že ovlivnila stovky autorů a světovou literaturu jako takovou. Smutné loučení legendy proběhlo se vztyčenou hlavou.