Freud

Peticenemocnicesusice.cz Freud Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Oscar Zarate

NÁZEV SOUBORU: Freud.pdf

POPIS

Kniha Freud představuje odlehčenou, současně však fundovanou formou komiksu příběh Freudova života a historii vzniku základních psychoanalytických teorií.Umožňuje čtenáři udělat si představu o jeho dětství a výchově ve Vídni v 19. stol., o jeho počáteční lékařské praxi a experimentech s kokainem a sledovat vývoj jeho teorií týkajících se nevědomí, snů či sexuality. Díky fundovanému kritickému textu a důmyslným ilustracím se kniha stala uznávaným úvodem do života a díla S. Freuda a byla přeložena do řady jazyků.

Hledáte knihu Freud? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Oscar Zarate? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

BBC - History - Sigmund Freud

Sigmund Freud (* 6. máj 1856, Příbor - † 23. september 1939, Londýn, Spojené kráľovstvo) bol rakúsky lekár, psychológ a psychiater, univerzitný profesor neuropatológie vo Viedni (1902 - 1926), zakladateľ psychoanalýzy.Bol 3. najcitovanejším psychológom 20. storočia.
Sigmund Freud (1856 to 1939) was the founding father of psychoanalysis, a method for treating mental illness and also a theory which explains human behavior.. Freud believed that events in our childhood have a great influence on our adult lives, shaping our personality.