Freud

Peticenemocnicesusice.cz Freud Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Oscar Zarate

NÁZEV SOUBORU: Freud.pdf

POPIS

Kniha Freud představuje odlehčenou, současně však fundovanou formou komiksu příběh Freudova života a historii vzniku základních psychoanalytických teorií.Umožňuje čtenáři udělat si představu o jeho dětství a výchově ve Vídni v 19. stol., o jeho počáteční lékařské praxi a experimentech s kokainem a sledovat vývoj jeho teorií týkajících se nevědomí, snů či sexuality. Díky fundovanému kritickému textu a důmyslným ilustracím se kniha stala uznávaným úvodem do života a díla S. Freuda a byla přeložena do řady jazyků.

Hledáte knihu Freud? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Oscar Zarate? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Freud Tools

Freud jako malý nechodil do školy, základní vzdělání získal doma. V deseti letech nastoupil na střední školu, později známou jako Sperlovo gymnázium, patřil zde k nejlepším žákům, stal se primusem a absolvoval s vyznamenáním.
A young Sigmund Freud solves disappearances and murders in late 19th-century Vienna, where he and a psychic medium get tangled in an occult conspiracy. Starring: Robert Finster, Ella Rumpf, Georg Friedrich. Creators: Marvin Kren, Benjamin Hessler, Stefan Brunner. Watch all you want for free. TRY 30 DAYS FREE.