Pád modrého ptáka

Peticenemocnicesusice.cz Pád modrého ptáka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Petr Štěpánek

NÁZEV SOUBORU: Pád modrého ptáka.pdf

POPIS

Zakládající člen ODS zažil ty nejlepší časy silné občanské strany a byl také u jejích propadů. Pohled Petra Štěpánka je cenný, protože nikdy nebyl existenčně závislý na veřejných funkcích. Dění uvnitř politické strany sleduje okem člověka, kterému záleží především na prosazování programu a na spokojenosti voličů a občanů České republiky. Na zasvěceném popisu vnitřního dění v ODS tak můžeme vysledovat příčiny volebních propadů kdysi silné strany. Umlčování kritiků, omezování diskuse a oslabování vnitřní demokracie postupně vyhnalo z řad silné pravicové strany výrazné osobnosti, a tím ODS ztratila i přitažlivost pro voliče. V knize rovněž naleznete texty, které mapují další politické dění a které úzce souvisí s pozici Občanské demokratické strany na politické mapě České republiky. Autor se věnuje prezidentským volbám, kauze "Ištvan" a také vlivu Evropské unie na domácí politiku.

Pád modrého ptáka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Štěpánek. Přečtěte si s námi knihu Pád modrého ptáka na peticenemocnicesusice.cz

Pád modrého ptáka

Například - Pád modrého ptáka plus Odhalujeme Putinovy lži plus kniha Všechno, co byste měli vědět o islámu - všechny tři tituly dohromady za 300 Kč. Pokud si objednáte dva a více kusů knihy Pád modrého ptáka, máte taktéž každý kus za 100 Kč.
Pád modrého ptáka? To je od dlouhodobého sledování porna. reagovat; nahlásit příspěvek. M. Rozbořil 20.4.2020 10:46. Není nad to, když si někdo plete pojmy. "Záminkou k brutální mediální antiklausovské kampani se staly jeho .